Sony FDR-AX33 4K

Nový produkt

Specializovaná KAMENNÁ Prodejna v Brně: 29 let!

Recenze.png

Bazar: platba Cash nebo Převod, konzultace nutná (klik)!

BAZAROVÝ KUS, zcela JAKO NOVÝ, byl protihodnotou zákazníka při nákupu vyššího modelu, kompletní balení.

Na KRÁSNOU Videokameru naprosto bez známek používání poskytuje naše firma PLNOU GARANCI v trvání 6ti měsíců...

Více informací

Skladem na prodejně

12 222 Kč s DPH

12 222 Kč bez DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Formát snímače 1/2,3
Typ snímače CMOS ,,Exmor R"
Rozlišení 10,3 Mpx
Optický zoom 10x
Pokročilý zoom 15x
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) 29,8 - 298mm
Minimální ohnisková vzdálenost 29,8mm
Maximální ohnisková vzdálenost 298mm
Světelnost objektivu - nejkratší ohnisko (F) 1,8
Světelnost objektivu - nejdelší ohnisko (F) 3,4
Typ stabilizátoru Optický
Hledáček Ano
Velikost displeje 3,0"
Dotykový displej Ano
Typ paměťového media SD, SDHC, SDXC
Rozlišení videa 4K, Full HD
Wi-Fi Ano
Typ akumulátoru NP-FV70
Rozměry v mm 155x71x78mm
Hmotnost 600g

Více informací

Zachyťte vzpomínky v rozlišení 4K, které nabízí zhruba 4krát vyšší počet detailů než Full HD video. Využívejte ovládání na dálku prostřednictvím Wi-Fi, či snadné sdílení obsahu a spoustu dalšího s videokamerou Sony FDR-AX33 s elektronickým hledáčkem.

Model FDR-AX33 je o více než 30 % kompaktnější a lépe přenosný než model FDR-AX100, který mu předcházel. Přesto je jeho rozsáhlé ruční ovládání snadné a intuitivní, a vy si tak můžete sami upravit nastavení podle podmínek při snímání.

Stabilizátor obrazu SteadyShot, díky kterému dosáhnete mimořádné stability záznamu, je 13x účinnější než u modelů s optickým stabilizátorem obrazu SteadyShot ve standardním režimu.

Velký CMOS snímač typu Exmor R 1/2,3 (7,76 mm) s technologií BSI absorbuje vždy dostatek světla na to, aby zachytil skutečnou atmosféru v interiéru i při nedostatečném osvětlení.
Výkonný procesor BIONZ X dosahuje realističtějších snímků a nabízí nové funkce s výhodou rychlejšího zpracování.

29,8mm objektiv ZEISS Vario-Sonnar T* nabízí 10x optický zoom (který je možné prodloužit na 20x pro FullHD záznam a 15x pro 4K s čistým obrazem) a zajišťuje maximální vyladěnost pro video v rozlišení 4K.

Ovládejte až pět kamer najednou prostřednictvím Wi-Fi. Videokamera Handycam FDR-AX33 může ovládat nastavení ostatních kamer, což usnadňuje tvorbu filmů snímaných z více úhlů. Díky funkcím Wi-Fi a NFC lze videokameru ovládat na dálku a snadno přenášet obsah mezi videokamerou a smartphonem či tabletem prostřednictvím aplikace PlayMemories Mobile pro mobilní zařízení.

Pořízené záběry lze prohlížet na velkém 3" (7,5 cm) LCD displeji o úhlopříčce 16:9. Jedná se o jemný LCD displej Xtra Fine s rozlišením 921.600 bodů, nebízející úhel otevření až 90 stupňů a úhel otočení až o 270 stupňů. Při pořizování záběrů lze využít také el. hledáček  s 1.555.200 body.

Prostřednictvím inteligentní digitální komprese umožňuje formát XAVC S záznam v rozšíření 4K s vysokou přenosovou rychlostí až do 100 Mb/s