Solární otočná wi-fi IP kamera Innotronik ICS-PT50

Nový produkt

Venkovní wi-fi solární IP kamera Innotronik ICS-PT50 s aplikací iCSee Hlavní vlastnosti: Jednoduchá instalace - žádné kabely - k instalaci stačí kamera, mobil a wi-fi připojení Odolná - IP66 Napájení 18650 li-ion baterie - kapacita 12000mAh + externí solární panel 8W Nabíjení přes USB  Nízká spotřeba energie - výdrž až 6 měsíců na jedno nabití Rozlišení 3.0MPix - 2288 x 1288 1/2.8" CMOS Sensor...

Více informací

Skladem na prodejně

3 790 Kč s DPH

3 132 Kč bez DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Venkovní wi-fi solární IP kamera Innotronik ICS-PT50 s aplikací iCSee
Hlavní vlastnosti:

Jednoduchá instalace - žádné kabely - k instalaci stačí kamera, mobil a wi-fi připojení
Odolná vůči povětrnostním vlivům - venkovní IP66
Napájení 18650 li-ion baterie - kapacita 12000mAh + externí solární panel 8W
Nabíjení přes USB 
Nízká spotřeba energie - výdrž až 6 měsíců na jedno nabití
Vysoké rozlišení 3.0MPix - 2288 x 1288
1/2.8" CMOS Sensor + 6 vrstvá skleněná čočka s vysokou světelností
Objektiv s vysokou světelností + 4x IR LED přísvit - kvalitní záznam i v noci
4x bílé LED - pro barevný noční záznam
PIR čidlo detekce pohybu - záznam + zaslání zprávy při aktivaci
Dálkově ovládaný otočný PTZ objektiv - rozsah 350° horizontálně, 120° vertikálně
Ukládání záznamu na micro SD kartu o velikosti až 128GB (není součástí balení) 
Ovládání z tabletu nebo chytrého telefonu aplikací iCSee - kompatibilní s Android/iOS
Oboustranná hlasová komunikace - Two Way Audio

Instalace
Kameru nejdříve nabijeme přes micro USB kabel a vložíme do ní micro SD kartu. Do mobilu nebo tabletu zdarma stáhneme a nainstalujeme aplikaci iCSee. Ta je k dispozici ve verzi pro Android i iOS. Spárování kamery s mobilem dle návodu je pak již velice jednoduché a nezabere vám více než 2 minuty.Kameru poté připevníme na vhodné místo s ohledem na požadovaný úhel záběru kamery a také s ohledem na polohu solárního panelu, který má samostatný držák a ke kameře se připojuje cca 3m dlouhým kabelem, což vám usnadní správné umístění kamery i panelu.Nyní můžeme kameru mobilem ovládat, konfigurovat a sledovat záznam. To vše odkudkoliv na světě, pokud ji připojíme k wi-fi síti.

Jak to funguje v praxi
Kamera je umístěna nad vchodem do domu. Pokud přijede např. kurýr zásilkové služby, kamera před domem zaznamená pohyb. Následně o tom odešle do aplikace zprávu přímo na váš mobil a současně spustí krátký záznam, který se ukládá na paměťovou kartu v kameře. Jakmile obdržíte zprávu o zaznamenaném pohybu, můžete na mobilu spustit online záběr z kamery a také ihned v aplikaci zapnout audio a přímo z kurýrem hovořit. Můžete mu tak sdělit, aby zásilku nechal přede dveřmi nebo např. u sousedů. 
Pokud v noci vnikne do zorného pole kamery nežádoucí osoba, obdržíte varovnou zprávu a kamera může provést skrytý záznam za pomoci IR LED nebo naopak rozsvítit bílá LED světla, pořídit barevný záznam a ještě tím narušitele od nezákonné činnosti odradit. Také můžete hlasovou komunikací narušitele např. vyzvat, aby prostor opustil a upozornit na to, že v případě neuposlechnutí voláte bezpečnostní složky.
I když jste třeba na druhém konci světa, můžete se kdykoliv ke kameře připojit a zkontrolovat, co se děje u vás doma. Dálkově ovládaným  otočným PTZ objektivem můžete zaměřit na požadovanou část plochy. Záznam si můžete kdykoliv uložit přímo do mobilu nebo tabletu. Nemusíte se bát, že by se v kameře vybily baterie. Kamera vám dá vždy s předstihem vědět, že je potřeba baterie dobít. Poté opět vydrží v provozu dlouhé měsíce.

 
Jak dlouho vydrží kamera pracovat na jedno nabití?
V kameře jsou vloženy dobíjecí li-ion články s celkovou kapacitou 12000mAh. Pokud je kamera vhodně umístěna s ohledem na pokrytí solárního panelu slunečním svitem, tak je doba prakticky omezena pouze životností baterií, což může být i roky. Solární panel má dostatečný výkon, aby baterie udržoval stále nabité. Samozřejmě záleží také na nastavení kamery, aby zaznamenávala pohyb např. pouze v určených časech a její zorný úhel zabíral pouze objekt zájmu a nedocházelo tak k neustálému zapínání kamery kolemjdoucími, projíždějícími vozidly apod.
 
Technické údajeModel:    ICS-PT50Optický senzor:  1/2.8” 3.0MP CMOS SensorČip: XM650Objektiv: 6 vrstvá skleněná čočka - fixed lens 3,6mm - širokoúhlý záběr 90° Infračervené noční vidění:  4x IR LED - dosah až 20mPlnobarevné noční vidění: 4x Bílé LED - dosah až 20mDetekce pohybu: PIR čidlo s dosahem 0-12mOtočný PTZ objektiv: rozsah 350° horizontálně, 120° vertikálněAudio:  vestavěný mikrofon + reproduktor    Vnitřní úložiště:   Micro SD / SDHC karta až 128GB (není součástí dodávky)Síťové připojení:    WiFi(802.11b/g/n 2.4G)Napájení: Li-Ion baterie 18650 - 12000mAh, USB DC5V-1A, externí solární panel 3WDélka kabelu k solárnímu panelu: cca 3mSpotřeba energie:   Stan-by režim 0,003W / Záznam 4WVýdrž na jedno nabití: cca 6 měsíců Stupeň krytí: venkovní IP66Rozměry kamery cca: 150 x 160 x 100 mm bez solárního paneluRozměry solárního panelu cca:  185 x 170  x 10 mmHmotnost kamery s bateriemi : 660gHmotnost solárního panelu s kabeláží : 235gHmotnost balení cca: 1200g
Obsah balení:Otočná kameraSolární panel s držákem a kabelážíSada vrutů a hmoždinekNabíjecí USB-C kabelNávod k obsluze