SONY HDR-AZ1VR

Nový produkt

Vysoce odolná a snadno přenosná videokamera pro opravdové sportovní nadšence tentokrát ještě s menšími rozměry. 

Více informací

Skladem na prodejně

6 666 Kč s DPH

5 509 Kč bez DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Pevná ohnisková vzdálenost 2.8mm s dobrou světelností F 2.8, citlivý CMOS Exmor R o velikosti 1/2.3“ s rozlišením 11.9MP, širokoúhlý objektiv se záběrem až 170°, elektronická stabilizace obrazu, FullHD záznam 1920 x 1080 bodů se stereo zvukem a rychlostí 50 snímků za sekundu; Wifi pro propojení s chytrým telefonem, GPS, MS micro nebo microSD/SDHC/SDXC slot, kit s vodotěsným pouzdrem a s dálkovým ovladačem Live-View.

Sony HDR-AZ1 Action Cam mini - Zažijte to pravé dobrodružství s novou videokamerou Action Cam Mini. S menší a lehčí videokamerou Action Cam s tělem odolným proti stříkající vodě zažijete při filmování více zábavy. Videokamera Action Cam Mini je o třetinu menší než předchozí modely, ale i přesto s ní díkysnímači CMOS Exmor R®, procesoru BIONZ X a možnosti záznamu ve formátu XAVC S zaznamenáte vysoce kvalitní záběry a zvuk. S touto videokamerou bude filmování ještě dobrodružnější.

Naše videokamera Action Cam Mini vás nijak nezatíží. Její tenký, vodotěsný design dosahuje velikosti zhruba dvou třetin předchozích modelů Action Cam, takže při filmování pocítíte menší odpor větru a vody. Pokročilá stabilizace obrazu SteadyShot kompenzuje různé typy rozmazání, zejména rychlé vibrace způsobené motory vozidel, jako jsou například motokrosové motorky nebo sněžné skútry. 

Pořizujte úchvatné videozáznamy v rozlišení Full HD s vysokou přenosovou rychlostí 50 Mb/s. Zaznamenávejte komplexní pohyby, jako je např. stříkající voda či padající sníh, s nízkou úrovní šumu a nevídanou přesností. Díky záznamu s vysokou obnovovací rychlostí 120 sn./s uvidíte při zpomaleném přehrávání každý detail rychlé akce. S velmi širokým 170° objektivem ZEISS® můžete zachytit impozantní širokoúhlé záběry na sjezdovkách a horských stezkách. S vysoce kvalitním stereofonním mikrofonem videokamery Action Cam Mini můžete i přes vodotěsné pouzdro zaznamenat přirozený zvuk.

Videokamera HDR-AZ1VR je odolná proti stříkající vodě a se stupněm krytí IPX4 si dokáže hned po vybalení z krabice poradit s přeháňkami, postříkáním i sněhem. Nebojte se vody. S dodávaným vodotěsným pouzdrem můžete novou videokameru Action Cam Mini používat i ve vodě až do hloubky 5 m. Dodávané vodotěsné pouzdro ji také skvěle ochrání před prachem a pískem, takže si videokameru HDR-AZ1VR můžete vzít bez obav i do drsného, suchého či prašného prostředí. Ani nárazů a úderů se bát nemusíte. Vložte videokameru Action Cam Mini HDR-AZ1VR do dodávaného vodotěsného pouzdra a chraňte ji před politím nápoji.ROZMĚRY:

  • Výška: 36 mm
  • Šířka: 24.2 mm
  • Hloubka: 74 mm
  • Hmotnost: 63 g

Příslušenství