DJI MAVIC Mini DJIM0240

Nový produkt

Specializovaná KAMENNÁ Prodejna v Brně: 27 let!

Recenze.png

Výkonný dron nejen pro začátečníky. Nabídne fantastickou kvalitu videa s 3osým gyroskopem a 2,7K kamerou (video 30fps). Ultralehký a skládací. Speciální bezdrátová Wi-Fi dokáže přenos HD videa až na 2 km. 

Více informací

Skladem na prodejně

7 990 Kč s DPH

6 603 Kč bez DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Výkonný dron nejen pro začátečníky. DJI MAVIC Mini je kompaktní, lehký dron, který umí vše v profesionální kvalitě. Je dokonalým společníkem díky kombinaci třicetiminutového letu, 3osého gyroskopu, sofistikovaných letových režimů a propracované intuitivní aplikace DJI Fly. Fotí s rozlišením až 12 Mpx a video dává v rozlišení 2,7K Quad HD.. Aplikace DJI Fly dodává pořízeným snímkům i videím glanc...

DJI MAVIC Mini je velice malý, lehký a skladný dron s úžasným výkonem při letu i snímání fota a videa. S využitím technologie bezdrátového přenosu jej lze ovládat a přenášet záznam do mobilu s uvedenou aplikací. Jeho letové schopnosti se umí popasovat s výškou i středně silným větrem. Zajišťuje vysoce kvalitní výsledky s 3osým stabilizátorem, který je řízen dálkovým ovladačem z pořizovací sady. Více informací na Webu výrobce... :-)