Canon XA11 Zobrazit větší
  • Doprava zdarma
  • Naše recenze

Canon XA11

Nový produkt

Specializovaná KAMENNÁ Prodejna v Brně: 28 let!

Recenze.png

Tato kompaktní, lehká videokamera je tak malá, že ji snadno uložíte, ale natolik rychlá a výkonná, že se s ní dají natáčet zprávy díky všestrannosti a vysoce kvalitnímu snímači HD CMOS Pro, 20× optickému zoomu a XLR-zdířkám k zapojení do zavedených pracovních postupů (citace z Webu :-D).

Set s 2. AKU "Power Kit" + Ext. nab. za 32.222 Kč.

Více informací

Skladem na prodejně

29 999 Kč s DPH

24 793 Kč bez DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Hledáček Ano

Více informací

Vysoký optický výkon

Objektiv Canon s 20x optickým zoomem poskytuje univerzální rozsah zoomu s ekvivalentem pro 35mm film s rozsahem 26,8–576 mm. Videokamera XA15/XA11 je díky vylepšené kruhové cloně schopná zaznamenávat krásný, přirozený obraz.

Ohromující kvalita obrazu Full HD

Videokamera XA15/XA11 díky snímači HD CMOS Pro Canon a výkonnému obrazovému procesoru DIGIC DV 4 se zlepšeným výkonem při slabém osvětlení zachycuje vynikající videa v rozlišení Full HD při rychlosti 50p, datovém toku 35 Mb/s a se širokým dynamickým rozsahem až 600 %.

Profesionální možnosti natáčení

Model XA15/XA11 může zaznamenávat ve formátech AVCHD i MP4 v různých hustotách datového toku dokonce i současně.

Snadné ovládání a kompaktní design

Videokamera XA15/XA11 je díky kompaktnímu a diskrétnímu tělu ideální pro akční záběry, u kterých hrají rychlost a mobilita zásadní roli. Součástí kamery jsou 3palcová dotyková obrazovka, elektronický hledáček s možností náklonu a 1,56 miliony bodů a kolečko pro přepínání zoomu a zaostřování.