HC-X1000E Zobrazit větší
  • Doprava zdarma
  • Naše recenze

Panasonic HC-X1000E

Nový produkt

Panasonic HC-X1000 - profesionální kamera, která dokáže zaznamenávat videa v rozlišení 4K rychlostí 60p/50p na kartu SD. Zahrnuje objektiv Leica Dicomar, nový senzor BSI a Crystal Engine Pro 4K

Více informací

Skladem na prodejně

42 222 Kč s DPH

34 894 Kč bez DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Hledáček Ano

Více informací

Panasonic HC-X1000 - profesionální kamera, která dokáže zaznamenávat videa v rozlišení 4K rychlostí 60p/50p na kartu SD. Zahrnuje objektiv Leica Dicomar, nový senzor BSI a Crystal Engine Pro 4K. To vše v kompaktním, snadno přenosném těle. Panasonic HC-X1000 - profesionální kamera, která dokáže zaznamenávat videa v kvalitě 4K rozlišení při rychlosti 60p/50p. Zahrnuje objektiv Leica Dicomar, nový senzor BSI a Crystal Engine Pro 4K. To vše v kompaktním, snadno přenosném těle.  

Základní kameny špičkové kvality záznamu:

Objektiv Leica Dicomar - Kromě reprodukce ostrých obrazů zajišťuje tento výjimečný objektiv zachování jemných nuancí a stínů, jímž jsou objektivy Leica proslavené.

BSI snímač 1/2,3” - Díky vyšší čtecí rychlosti tohoto senzoru lze zpracovat velký objem dat 4K vysokou rychlostí 60/50 snímků za sekundu.

Crystal Engine Pro 4K - Tento vysokorychlostní čip LSI zpracovává obří objemy dat 4K rychle a přesně a současně snižuje šum 20× zoom se systémem 4 pohyblivých skupin čoček

Tajemstvím kompaktních objektivů a řady prostorově úsporných pohonů je samostatný pohon každé ze čtyř skupin čoček – 20× zoom se tak vejde do mimořádně kompaktního těla. Toto řešení se zřetelně projeví při natáčení profesionálních akcí, jako jsou např. sportovní scény.

Stabilizátor POWER O.I.S. pro 4K

Gyro senzory až 4000krát za sekundu detekují třesení rukou, aby ho mohl objektiv kompenzovat. Opraví se tak pomalé třesení rukou způsobené dýcháním. Objekty zůstávají ostré dokonce i při snímcích s 20× zoomem v kvalitě 4K. 5osý stabilizátor HYBRID O.I.S.+ pro FullHD

Stabilizace HYBRID O.I.S.+ využívá korekci na 5 osách k potlačení rozmazání od širokoúhlých po zoomované snímky. Téměř v každé situaci jsou tak zajištěny zřetelné obrázky bez rušivého chvění.

Dva sloty na kartu SD

Záznam na pozadí (pouze Full-HD) - Jednu kartu SD lze zasunout do slotu 2 pro plynulé nahrávání a druhou do slotu 1 k nahrávání potřebných scén zapnutím a vypnutím tlačítka REC. Nestane se tak, že byste nezachytili důležité scény, když je tlačítko REC vypnuté.

Noční režim 0 lux

Infračervené paprsky a osvětlení IR-LED kontrolkou umožňují natáčet ve tmě (0 lux). Můžete fotografovat zřetelné snímky i při nočním pozorování zvířat.

Funkce Wi-Fi a NFC apod. jsou již samozřejmostí