CEL-TEC kamera do auta E10

Nový produkt

Autokamera CEL-TEC E10 je vybavena FULL HD rozlišením, špičkovým senzorem Sony EXMOR, šestičlánkovou čočkou s úhlem záběru 148°, barevným 2" LCD displejem a funkcí WDR pro lepší výsledky za špatných světelných podmínek a v protisvětle. To vše se skrývá v malém těle kamery.

Více informací

Skladem na prodejně

2 540 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací


Autokamera CEL-TEC E10 je vybavena FULL HD rozlišením, špičkovým senzorem Sony EXMOR, šestičlánkovou čočkou s úhlem záběru 148°, barevným 2" LCD displejem a funkcí WDR pro lepší výsledky za špatných světelných podmínek a v protisvětle. To vše se skrývá v malém těle kamery.

OSTRÝ OBRAZ
Díky pokročilému chipsetu Novatek NTK96650 a FULL HD rozlišení natáčí kamera CEL-TEC E10 super ostrý obraz, z kterého bez problémů vyčtete SPZ viníka případné nehody. Záběry z E10 se však nebudete stydět doplnit ani videa z rodinné dovolené.

ŠPIČKOVÝ SENZOR
Nenechte se zmást malými rozměry CEL-TEC E10, uvnitř je to totiž skvěle vybavená kamera. Důkazem toho je špička mezi optickými senzory - SONY Exmor, jehož síla vynikne především za zhoršených světelných podmínek, kdy poskytne vašim záběrům více světla a méně šumu!

ŠIROKÝ ÚHEL ZÁBĚRU
Široký úhel záběru 148° zachytí celou scénu před vozidlem. Čočce kamery E10 tak neunikne ani dění v protisměru a na chodníku. Navíc díky skvělé optice netrpí záznamy téměř žádným tzv. rybím okem.

NOČNÍ ZÁZNAM
Pokud spojíte chipset Novatek, čočku složenou ze šesti článků (6G), FULL HD rozlišení, senzor SONY Exmor a funkci WDR, výsledkem bude krásný obraz za každých podmínek - ve dne, v šeru, za deště, v noci, na neosvětlené silnici, v protisvětle.

G-SENZOR
G-Senzor reaguje na prudký pohyb kamery (např. náraz do automobilu). Pokud senzor takový pohyb zaznamená, uzamkne právě probíhající záznam proti přepsání. Situace tak zůstane uchovaná na microSD kartě a vy můžete pokračovat v jízdě. Probíhající záznam lze také jednoduše uzamknout stiskem tlačítka.

BAREVNÝ LCD DISPLEJ
Díky zabudovanému 2" LCD displeji nejen pohodlně nastavíte veškeré důležité parametry, ale také prohlédnete pořízené záznamy. Menu je navíc kompletně v češtině, nastavení se tak opravdu stává hračkou.

ZÁZNAM DO SMYČKY
Díky záznamu do smyčky odpadá věčná starost o zaplnění paměti. Jakmile totiž k zaplnění microSD karty dojde, kamera začne automaticky přepisovat nejstarší záznamy těmi aktuálními (délku záznamu lze nastavit na 1, 3 nebo 5 minut).

PARKOVACÍ REŽIM
Je-li je zapnutý parkovací režim, kamera po vypnutí pravidelně zjišťuje otřesy. Pokud dojde k otřesu, automaticky se spustí desetisekundový záznam. Po zapnutí kamery budete upozorněni zprávou na displeji, že došlo k otřesu. Budete tak ihned vědět o nárazu nebo poničení vašeho vozu vandaly.

VYPNUTÍ MIKROFONU
Další šikovnou funkcí kamery CEL-TEC E10 je volba rychlého vypnutí mikrofonu pro větší diskrétnost. Lze ji nastavit jak v menu (trvale), tak použitím tlačítka rychlé volby, a to i během probíhajícího záznamu.

PODPORA AŽ 32GB MICROSD KARET
Kamera do auta CEL-TEC E10 podporuje až 32GB microSD karty, což je dostatek prostoru pro téměř 6 hodin záznamu ve FULL HD rozlišení.

V JEDNODUCHOSTI JE SÍLA
Při vývoji kamery E10 bylo hlavním cílem vytvořit uživatelsky co možná nepřívětivější a nejjednodušší kameru s vysokou kvalitou záznamu. Výsledkem je snadné nastavení, kde nejsou žádné zbytečné volby, ale především vše důležité kamera řídí automaticky. Také upevnění kamery je opravdu hračka.

Na čelní sklo stačí nalepit držák pomocí 3M pásky a kameru do něj zasunout. Je už na vás, zda na čelním skle ponecháte pouze malou lepicí plošku, nebo celý držák s baterií. Vše lze jednoduše vysouvat/zasouvat.

Technické parametry:
 Video rozlišení: FULL HD 1920x1080@30 fps, HD 1280x720@30 fps
 Foto rozlišení: 12M/8M/5M/2M/VGA
 Senzor: Sony IMX322
 Čočka: 6G
 Úhel záběru: 148°
 Digitální zoom: 4x
 LCD displej: 2" TFT, 960x240 px
 Rozlišení: 960x240 px
 Paměť: MicroSD až 32 GB
 Mikrofon: ano
 Reproduktor: ano
 Baterie: vestavěná, Li-Ion 200 mA
 Napájení: autoadaptér 5 V/1 A
 Upevnění: 3M lepící páska
 Připojení k PC: ano
 Režim webkamera: ano
 Rozměry kamery: 70 x 68 x 35mm
 Hmotnost: 125g

Obsah balení:
 Kamera CEL-TEC E10
 CL nabíječ
 miniUSB kabel
 Držák na sklo
 Náhradní 3M páska
 Český návod k použití


Videa ke zbožíReviews

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Write a review

CEL-TEC kamera do auta E10

CEL-TEC kamera do auta E10

Autokamera CEL-TEC E10 je vybavena FULL HD rozlišením, špičkovým senzorem Sony EXMOR, šestičlánkovou čočkou s úhlem záběru 148°, barevným 2" LCD displejem a funkcí WDR pro lepší výsledky za špatných světelných podmínek a v protisvětle. To vše se skrývá v malém těle kamery.