CEL-TEC kamera do auta E09W GPS CZ

Nový produkt

Palubní kamera CEL-TEC E09W s českým menu, 2 palcovým barevným LCD displejem, záznamem ve FULL HD kvalitě 1080p, fotoaparátem, G-senzorem a funkcí pro lepší obraz v noci WDR. Úhel záběru 140°, integrované GPS a Wi-Fi moduly, špičkový senzor Sony Exmor RS.

Více informací

Skladem na prodejně

3 490 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací


Palubní kamera CEL-TEC E09W s českým menu, 2 palcovým barevným LCD displejem, záznamem ve FULL HD kvalitě 1080p, fotoaparátem, G-senzorem a funkcí pro lepší obraz v noci WDR. Úhel záběru 140°, integrované GPS a Wi-Fi moduly, špičkový senzor Sony Exmor RS.

Hlavní vlastnosti:
České menu
 Přehledný LCD displej
 FULL HD rozlišení
 Úhel záběru 140°
 Zabudovaný CPL filtr proti odleskům
 GPS modul
 WiFi modul
 WDR funkce pro lepší záznamy v noci a v protisvětle
 Podpora pam. karet MicroSD až 64 GB

Palubní kamera CEL-TEC E09W nevyniká pouze malými rozměry a povedeným designem, který zaujme na první pohled. Skutečný poklad se skrývá pod obalem! O perfektní obraz se stará špička mezi senzory - SONY Exmor, jehož síla vynikne především za zhoršených světelných podmínek, kdy poskytne vašim snímkům více světla a méně šumu! V kombinaci s výkonným chipsetem Novatek, funkcí WDR a FULL HD rozlišením tak získáte kameru připravenou poskytnout vám nejlepší možný záznam za každých podmínek!

Další technologickou vychytávkou kamery E09W je vestavěný WiFi modul, díky kterému se pomocí mobilního telefonu (Android, iOS) snadno připojíte přímo na kameru. Pohodlně tak můžete měnit nastavení kamery, sledovat právě probíhající záznam, nebo prohlížet již pořízené záznamy a případně si je stáhnout do telefonu. Vše bez nutnosti jakkoliv manipulovat se samotnou kamerou!

Je samozřejmě důležité, aby kamera nejen krásně nahrávala, ale také krásně vypadala. Přední kryt CEL-TEC E09W je sice ve skutečnosti "pouze" kvalitní plast, ale na pohled vytváří dojem kůže. Design E09W tak bez problémů zapadne do vašeho vozu. Další nespornou výhodou jsou opravdu malé rozměry kamery, které nejsou větší než vaše dlaň. Překážet ve výhledu vám tedy rozhodně nebude.

V dnešní době by již měl být záznam do smyčky a ochrana souborů pomocí G-Senzoru samozřejmostí u každé kvalitní palubní kamery. CEL-TEC E09W není vyjímkou. Pokud na cestách dojde k zaplnění paměťové karty, mimochodem kamera podporuje microSD až do úctyhodné velikosti 64 GB, není třeba panikařit nebo ručně mazat záznamy. Kamera sama začne přemazávat pořízené záznamy od nejstarších. Pokud však chcete mít uchovány všechny záznamy, lze tuto funkci samozřejmě vypnout. Jak již bylo zmíněno, kamera je také vybavena G-Senzorem, který ochrání právě probíhající záznam proti přepsání, dojde-li k nárazu do vozidla. Vy tak budete mít inkriminovaný moment vždy zachycen, i když budete pokračovat dále v cestě. Soubory lze uzamknout také manuálně.

Technické parametry:
Úhel záběru: až 140° širokoúhlý fixní
 Ostrost čočky: F2.0, f=2,8 mm
 LCD displej: 2“ barevný TFT 230 Kpix
Senzor: 1/2,9“ CMOS-SONY EXMOR IMX322      
 Video rozlišení: Full HD (1920x1080) 30 fps, HD (1280x720) 30 fps, WVGA (848x480) 30 fps, VGA (640x420) 30 fps
Formát: AVI (H.264)
 Záznam do smyčky: 2 min/3 min/5 min
 Paměť: MicroSD až 64 GB (není součástí balení)
 USB: 1.1/2.0
 Napájení DC: 5 V, 1000 mA
 Frekvence: 50 Hz/60 Hz
 Baterie: 160 mAh Li-polymer
 Velikost videa: 1080p: 1 hodina= cca 7 GB
 Rozměry kamery: 50x55x32 mm (š, v, h)
 Mikrofon/reproduktor: ano

Obsah balení:
 Palubní kamera CEL-TEC E09W CZ černá
 Napájecí kabel z CL adaptéru miniUSB-USB dlouhý
 MiniUSB - USB kabel na připojení k PC
CL adaptér s výstupem USB
 Držák k uchycení na sklo
 Český návod k použití


Videa ke zboží