Genius DVR-GPS300

Nový produkt

Záznamová kamera do auta a na kolo, 640x480, GPS záznam, formát videa AVI, micro SDHC slot, 2xAAA baterie + DC12V napájení, mikrofon, USB, voděodolná

Více informací

Skladem na prodejně

1 390 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Záznamová kamera do auta GENIUS DVR-GPS300 je určená pro instalaci na kolo nebo do auta a dovoluje v dostatečné kvalitě nahrávat a sdílet vaše záznamy pomocí praktických aplikací spolupracující s Google. Díky tomu je možno v případě nehody nebo nenadálé události poskytnout policii nebo pojišťovnám přesné důkazy a popis situace. Díky integrovanému GPS chipsetu je kromě samotného obrazu zaznamenáváno také mnoho dalších údajů, mezi které patří například zeměpisná délka a šířka, aktuální rychlost a vzdálenost.

S praktickou aplikací Google Maps můžete detailně sledovat podrobnosti každé vaší cesty. Pro cyklisty je zde kromě možnosti nahrát jakýkoliv typ nehody také funkce sdílení nádherných scenérií prostřednictvím sociálních sítí se svými přáteli a rodinou. Kromě toho jistě oceníte také vodotěsnou konstrukci záznamové kamery a integrovaný mikrofon.

GENIUS DVR-GPS300 nahrává záznam v kvalitě 640x480 při 30 snímcích za sekundu a následně jej ukládá ve formátu AVI. Dostatečný prostor pro vaše záznamy představuje podpora velkokapacitních paměťových karet microSD. O napájení záznamové kamery se stará dvojice AAA akumulátorů, které lze suplovat také USB autoadaptérem. 

Parametry a specifikace:

Typ:

záznamová kamera do auta a na kolo

Zorný úhel:
82°

Chipset: 
SiRF Star III

Paměť:
podpora paměťových karet typu microSD

Konstrukce:
Odolná proti vodě

Kvalita videozáznamu:
640x480, 30 FPS
320x240, 60 FPS

Formát videozáznamu:
AVI

Typ senzoru:
CMOS

Speciální vlastnosti:
GPS záznam
Synchronizace s Google Maps aplikacemi
Kompletní informace o rychlosti, trase a dalších podrobnostech
Integrovaný mikrofon

Napájení:
2 x AAA nebo USB autoadaptér

Reviews

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Write a review

Genius DVR-GPS300

Genius DVR-GPS300

Záznamová kamera do auta a na kolo, 640x480, GPS záznam, formát videa AVI, micro SDHC slot, 2xAAA baterie + DC12V napájení, mikrofon, USB, voděodolná