Amaryllo iSensor HD bílý

Nový produkt

Chytrá WiFi kamera velikosti pohybového čidla Amaryllo iSensor HD je určena k interiérové instalaci v domácnosti nebo kanceláři. Přestože je tato kamera skutečně drobná a lehká, je vybavena mnoha fukcemi obvyklými spíše u pokročilejších modelů. Bílé provedení.

Více informací

Zboží je na cestě

Datum dostupnosti: 2018-02-08

4 998 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací


Rozlišení obrazu:
1280 x 720
704 x 480
640 x 360

Bezdrátový přenos dat:
ano

H.264:
ano

Přisvícení IR LED diodami:
ano

Napájení přes datový kabel:
ne

Slot na paměťovou kartu:
nePorovnán kamer
Chytrá WiFi kamera velikosti pohybového čidla Amaryllo iSensor HD je určena k interiérové instalaci v domácnosti nebo kanceláři. Přestože je tato kamera skutečně drobná a lehká, je vybavena mnoha fukcemi obvyklými spíše u pokročilejších modelů. Dokáže pokrýt prostor v rozsahu 240° a přenášet živě obraz v HD rozlišení, který je také schopna souvisle zaznamenávat 24 hodin denně. Je vybavena vysoce citlivým PIR pohybovým senzorem a mikrofonem pro detekci zvuku. Pokud zaznamená pohyb nebo zvuk, odešle vám oznámení včetně fotografie na chytrý telefon nebo tablet. Kromě toho nabízí i vlastní alarm. Velice užitečnou funkcí je výstražné světlo, které je aktivováno pohybovým čidlem. 

Přestože je kamera Amaryllo iSensor HD vhodná pro pevnou instalaci, díky minimálním rozměrům je velice snadno přenosná. Navíc se vyznačuje extrémně nízkou spotřebou energie, takže ji můžete napájet dokonce i z power banky. A protože si dokáže pamatovat až 4 různé WiFi sitě, není problém měnit často místo využití. Snadná instalace a intuitivní ovládání
Zprovoznění kamery je opravdu snadné. Po připojení kamery do domácí WiFi sítě, kterým vás provede aplikace Amaryllo, můžete okamžitě sledovat živý obraz na svém chytrém telefonu nebo tabletu, ať jste kdekoliv. Stačí vám pouze připojení k internetu. Kamera si dokáže zapamatovat až 4 různé WiFi sítě, resp. routery, a mezi nimi přepínat, pokud by došlo k výpadku preferované sítě, nebo pokud plánujete měnit umístění.  

Pomocí aplikace také řešíte kompletní nastavení a ovládání kamery, naleznete zde snímky pořízené při jednotlivých zvukových či pohybových alarmech, můžete odtud přistupovat do cloudového úložiště výrobce a přidávat uživatele i další kamery od společnosti Amaryllo. 

Pro pevnou instalaci na zeď je kamera vybavena přibaleným držákem a kotevním materiálem. Díky nízké hmotnosti můžete kameru instalovat na téměř jakoukoliv zeď. 

Chytré zabezpečení domácnosti 24 hodin denně
Amaryllo iSensor HD se dokáže plynule otáčet kolem své osy a obsáhnout prostor v úhlu až 240°, přičemž pohyb kamery řídíte pouhým pohybem prstu po displeji chytrého telefonu nebo tabletu. Statický úhel záběru činí 70°. Kamera dokáže přenášet živě obraz až v HD rozlišení (1280x720), ale podle potřeby i nižším, aby nebyl tolik zatížen váš datový tarif. 

Pro kompresi obrazu je využíván moderní formát H.264 a přenos všech dat je šifrován vysoce bezpečným 256-bitovým algoritmem. V průběhu prohlížení lze stiskem ikonky pořizovat i fotografie. 

Kamera sice nenabízí aktivní noční vidění s IR přísvitem, ale disponuje vestavěným světlem, které slouží jako noční osvětlení, pokud se chcete podívat na živý obraz z kamery. Volitelnou funkcí zlepšující kvalitu obrazu je kompenzace protisvětla. 

Funkce sledování a rozeznání tváří
Veškeré kamery Amaryllo dokážou detekovat tváře a podle nich nastavit ostření, případně sledovat její pohyb v prostoru, a tak odlišit člověka od domácích zvířat atd. Kamery ale umí i rozeznávat tváře, například vaši a členů vaší rodiny, a to dokonce v jediném okamžiku zároveň. V základní režimu můžete pomocí aplikace přidat až 4 tváře, při využívání vyšších servisních plánů Amaryllo dokonce 10. V aplikaci pouze zadáte jméno osoby a kamera začne pořizovat snímky pro vytvoření vzoru. Čím více fotografií, tím vyšší přesnost identifikace známých tváří. 

Senzory, notifikace a alarm
Amaryllo iSensor HD je vybavena vysoce citlivým PIR pohybovým senzorem, díky kterému dokáže zachytit pohyb i ve tmě. V tom případě se také okamžitě spustí varovné světlo, jehož intenzitu lze nastavit v několika úrovních. 

Amaryllo iSensor HD je vybavena mikrofonem, který jednak kvalitně zaznamenává zvuk v okolí kamery, ale především slouží jako zvukový senzor, jehož citlivost lze také nastavovat v aplikaci. 

Pokud kamera zaznamená pohyb nebo zvuk ve svém okolí, okamžitě odešle upozornění na chytrý telefon nebo tablet a zároveň pořizuje snímek, který je spolu se záznamem data a času ihned k dispozici v aplikaci Amaryllo. 

A kromě zapnutí výstražného světla může být aktivován také vestavěný alarm. Ukládání videí a Amaryllo Cloud
Amaryllo iSensor HD je vybavena vnitřní pamětí s kapacitou 8 GB a také podporuje ukládání na lokální NAS server. V aplikaci následně zvolíte, zda chcete nahrávat nepřetržitě, nebo pouze při zaznamenaném alarmu. To se může hodit třeba na místech, kde nemáte neustálý přístup k internetu. 

Zloději se ale bohužel nezastaví před ničím a někdy ukradnou i kameru s úložištěm záznamů a vy jste v tu chvíli bez jakýchkoliv důkazů. Aby k takové situaci nedošlo, nabízí iSensor HD možnost ukládání pořízených videí na Google Drive, kde je zdarma k dispozici 15 GB volného prostoru, nebo přímo na cloud výrobce – Amaryllo Cloud

Na tomto úložišti je pouze potřeba zvolit si preferovanou variantu ukládání – od základního plánu zdarma (záznam za posledních 24 hodin, notifikační fotografie za 3 dny) po placený platinový (záznam za posledních 365 dní). Následně k zaznamenaným videím můžete přistupovat odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení, přičemž není omezena velikost a počet videí. Varianta nepřetržitého nahrávání 24 hodin po 365 dní může být vhodnou alternativou pro menší firmy a provozy, zatímco kratší variantu ukládání (30 dní) lze například využít při cestě na dovolenou, kdy nebudete mít k dispozici internetové připojení. 

Funkce Amaryllo Live
Přenos z kamery můžete sledovat a ovládat jak na svém chytrém zařízení, tak na obrazovce počítače přes webové rozhraní na adrese live.amaryllo.eu. Aktuálně je podporován pouze prohlížeč Firefox, brzy ale budou podporovány další obvyklé prohlížeče. 

Funkce ochrany soukromí (Privacy Protection)
A protože asi téměř nikdo netouží být ve vlastním domě pod dohledem kamery 24 hodin denně, je kamera vybavena funkcí ochrany soukromí, po jejimž aktivování pomocí ikonky v aplikaci přejde kamera do pasivního stand-by modu. 


Hlavní vlastnosti:
 Chytrá WiFi bezpečnostní kamera
 Úhel pokrytí prostoru až 240°
 Rozlišení záznamu a snímků až 1280x720
 Rozlišení videostreamu až 1280x720 @ 30 fps
 Živý přenos obrazu a zvuku
 Přenos dat šifrován 256-bitovým algoritmem
 Automatické notifikace na chytrá zařízení uživatelů
 Automatické pořizování a odesílání snímků při alarmu
 Digitální zoom
 Funkce sledování a rozeznání tváří
 Funkční i v noci díky integrovanému světlu
 Integrovaný alarm a varovné světlo
 Integrovaný mikrofon
 Pohybový senzor
 Zvukový senzor
 Formát komprese obrazu H.264, MJPEGH.264, MJPEG 
 1/6,5” obrazový senzor, 1 megapixel
 Funkce ochrany soukromí (Privacy Protection)
 Možnost nonstop ukládání záznamu nebo nahrávání při alarmu
 Možnost výběru úložiště – Google Drive / NAS / Amaryllo Cloud
 Integrovaná paměť 8 GB pro lokální ukládání záznamů
 Podpora NAS – SMB/CIFS
 WiFi 802.11 b/g/n
 Kompaktní rozměry (12,1x3,6x3,6 cm)
 Hmotnost 72 g
 Nízká spotřeba energie (1 A / 5 V)
 Zdarma aplikace kompatibilní se systémy iOS (verze 7.0 a vyšší) a Android (verze 4.1 a vyšší) 

Obsah balení:
 
Amaryllo iSensor HD bílý
 Napájecí adaptér
 Držák pro instalaci na zeď + kotevní materiál
 Quick start guide 

Aplikace:

Aplikace Amaryllo zdarma pro chytré telefony se systémem iOS a Android


Klíčové vlastnosti aplikace:
 
Ovládání pohybu kamery
 Živý videostream s možností pořizování snímků
 Funkce ochrany soukromí
 Přehled zvukových a pohybových výstrah
 Přístup do Amaryllo Cloud
 Zapnutí/vypnutí a nastavení citlivosti senzorů 

Dokumentace:
 
Uživatelský manuál pro kamery Amaryllo CZ 

Videoukázky a návody: 

Představení Amaryllo iSensor HD:


Nastavení Amaryllo Cloud:


Videorecenze:


Videa ke zbožíRecenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Amaryllo iSensor HD bílý

Amaryllo iSensor HD bílý

Chytrá WiFi kamera velikosti pohybového čidla Amaryllo iSensor HD je určena k interiérové instalaci v domácnosti nebo kanceláři. Přestože je tato kamera skutečně drobná a lehká, je vybavena mnoha fukcemi obvyklými spíše u pokročilejších modelů. Bílé provedení.