Amaryllo iCam 360 HD bílá

Nový produkt

Kompaktní WiFi kamera Amaryllo iCam 360 HD překvapí celou řadou funkcí v kvalitním provedení, které jistě uvítáte, pokud přemýšlíte o chytrém řešení zabezpečení domácnosti nebo kanceláře.

Více informací

Zboží je na cestě

Datum dostupnosti: 2018-01-20

4 998 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací


Rozlišení obrazu:
1280 x 720
704 x 480
640 x 360

Bezdrátový přenos dat:
ano

H.264:
ano

Přisvícení IR LED diodami:
ano

Napájení přes datový kabel:
ne

Slot na paměťovou kartu:
anoPorovnán kamer
Kompaktní WiFi kamera Amaryllo iCam 360 HD
překvapí celou řadou funkcí v kvalitním provedení, které jistě uvítáte, pokud přemýšlíte o chytrém řešení zabezpečení domácnosti nebo kanceláře. Dokáže pokrýt střežený prostor v úhlu 360° a přenášet živě obraz v HD rozlišení ve dne i v noci, protože disponuje i nočním viděním. Umožňuje souvislé nahrávání videozáznamu, obousměrnou komunikaci a je samozřejmě vybavena pohybovými a zvukovými senzory. Pokud zaznamená pohyb nebo zvuk, odešle vám oznámení včetně fotografie na chytrý telefon nebo tablet. Díky minimálním rozměrům je také velice snadno přenosná a samotná instalace zabere pouhý okamžik. 


Snadná instalace a intuitivní ovládání
Zprovoznění iCam 360 HD vám zabere skutečně jen pár minut času. Po připojení kamery do domácí WiFi sítě, kterým vás provede aplikace Amaryllo, můžete okamžitě sledovat živý obraz na svém chytrém telefonu nebo tabletu, ať jste kdekoliv. Stačí vám pouze připojení k internetu. 

Drobné rozměry a kompatní provedení také umožňují měnit umístění kamery nebo i kameru přibalit na cesty a použít ji například pro zabezpečení hotelového pokoje nebo víkendové chaty. 

Pomocí aplikace také řešíte kompletní nastavení a ovládání kamery, naleznete zde snímky pořízené při jednotlivých zvukových či pohybových alarmech, můžete odtud přistupovat do cloudového úložiště výrobce a přidávat uživatele i další kamery od společnosti Amaryllo. 

Chytré zabezpečení domácnosti 24 hodin denně
Amaryllo iCam 360 HD se dokáže plynule otáčet kolem své osy a obsáhnout celý prostor v úhlu až 360°, přičemž její pohyb řídíte pouhým pohybem prstu po displeji chytrého telefonu nebo tabletu. Dokáže přenášet živě obraz až v HD rozlišení (1280x720), ale podle potřeby i nižším, aby nebyl tolik zatížen váš datový tarif. 

Pro kompresi obrazu je využíván moderní formát H.264 a přenos všech dat je šifrován vysoce bezpečným 256-bitovým algoritmem. V průběhu prohlížení lze stiskem ikonky pořizovat i fotografie. 

Kamera nabízí i režim nočního vidění s aktivním přísvitem IR diodami, který lze ale vypnout a nenamáhat tolik zrak své rodiny nebo domácích mazlíčků. Další volitelnou funkcí zlepšující kvalitu obrazu je kompenzace protisvětla. 

Senzory a notifikace
Amaryllo iCam 360 HD je vybavena PIR pohybovým senzorem, díky kterému dokáže zachytit pohyb i v naprosté tmě. Je také vybavena dokonce 2 zvukovými senzory, jejichž citlivost můžete nastavit ve 3 úrovních. 

Pokud kamera zaznamená pohyb nebo zvuk ve svém okolí, okamžitě odešle upozornění na chytrý telefon nebo tablet a zároveň pořizuje snímek, který je spolu se záznamem data a času ihned k dispozici v aplikaci Amaryllo. 

Obousměrná komunikace
Amaryllo iCam 360 HD nabízí možnost obousměrné komunikace díky vestavěnému reproduktoru, jehož hlasitost opět nastavíte v aplikaci. Můžete tedy například mluvit se svou rodinou i když jste právě v kanceláři nebo na cestách. Ukládání videí a Amaryllo Cloud
Amaryllo iCam 360 HD je vybavena slotem pro microSD kartu o velikosti až 32 GB a také podporuje ukládání na lokální NAS server. V aplikaci následně zvolíte, zda chcete nahrávat nepřetržitě, nebo pouze při zaznamenaném alarmu. 

Zloději se ale nezastaví před ničím a někdy ukradnou i kameru s úložištěm záznamů a vy jste v tu chvíli bez jakýchkoliv důkazů. Aby k takové situaci nedošlo, nabízí iCam 360 HD možnost ukládání pořízených videí na Google Drive, kde je zdarma k dispozici 15 GB volného prostoru, nebo přímo na cloud výrobce – Amaryllo Cloud

Na tomto úložišti je pouze potřeba zvolit si preferovanou variantu ukládání – od základního plánu zdarma (záznam za posledních 24 hodin, notifikační fotografie za 3 dny) po placený platinový (záznam za posledních 365 dní). Následně k zaznamenaným videím můžete přistupovat odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení, přičemž není omezena velikost a počet videí. Varianta nepřetržitého nahrávání 24 hodin po 365 dní může být vhodnou alternativou pro menší firmy a provozy, zatímco kratší variantu ukládání (30 dní) lze například využít při cestě na dovolenou, kdy nebudete mít k dispozici internetové připojení. 

Funkce Amaryllo Live
Přenos z kamery můžete sledovat a ovládat jak na svém chytrém zařízení, tak na obrazovce počítače přes webové rozhraní na adrese live.amaryllo.eu. Aktuálně je podporován pouze prohlížeč Firefox, brzy ale budou podporovány další obvyklé prohlížeče. 

Funkce ochrany soukromí (Privacy Protection)
A protože asi téměř nikdo netouží být ve vlastním domě pod dohledem kamery 24 hodin denně, je kamera vybavena funkcí ochrany soukromí, po jejimž aktivování pomocí ikonky v aplikaci přejde kamera do pasivního stand-by modu. Hlavní vlastnosti:
 Chytrá WiFi kamera
 Úhel pokrytí prostoru až 360°
 Živý přenos obrazu a zvuku
 Rozlišení záznamu a snímků až 1280x720
 Rozlišení videostreamu až 1280x720 @ 30 fps
 Přenos dat šifrován 256-bitovým algoritmem
 Automatické notifikace na chytrá zařízení uživatelů
 Automatické pořizování a odesílání snímků při alarmu
 Režim nočního vidění
 IR diody s možností vypnutí 
 Digitální zoom
 Integrovaný mikrofon a reproduktor pro obousměrnou komunikaci
 PIR pohybový senzor
 2x zvukový senzor
 Formát komprese obrazu H.264, MJPEG 
 1,4” obrazový senzor, 1 megapixel
 Funkce ochrany soukromí (Privacy Protection)
 Možnost nonstop ukládání záznamu nebo nahrávání při alarmu
 Možnost výběru úložiště – Google Drive / NAS / Amaryllo Cloud
 Podpora microSD karet až do velikosti 32 GB pro lokální ukládání záznamů
 Podpora NAS – SMB/CIFS
 WiFi 802.11 b/g/n
 Kompaktní rozměry (8x8x8 cm)
 Hmotnost 222 g
 Zdarma aplikace kompatibilní se systémy iOS (verze 7.0 a vyšší) a Android (verze 4.1 a vyšší) 

Obsah balení:
 Amaryllo iCam 360 HD
 Napájecí adaptér
 Quick start guide


Aplikace:

Aplikace Amaryllo zdarma pro chytré telefony se systémem iOS a Android


Klíčové vlastnosti aplikace:
 Ovládání pohybu kamery
 Živý videostream s možností pořizování snímků
 Oboustranná komunikace
 Funkce ochrany soukromí
 Přehled zvukových a pohybových výstrah
 Přístup do Amaryllo Cloud
 Zapnutí/vypnutí a nastavení citlivosti senzorů 

Dokumentace:
 Uživatelský manuál pro kamery Amaryllo CZ 

Recenze:
 Jablíčkář.cz 

Videoukázky a návody: 

Představení Amaryllo iCam HD:Nastavení Amaryllo Cloud:


Videa ke zboží

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Amaryllo iCam 360 HD bílá

Amaryllo iCam 360 HD bílá

Kompaktní WiFi kamera Amaryllo iCam 360 HD překvapí celou řadou funkcí v kvalitním provedení, které jistě uvítáte, pokud přemýšlíte o chytrém řešení zabezpečení domácnosti nebo kanceláře.