CEL-TEC iP kamera Cube One WiFi

Nový produkt

CEL-TEC Cube One WiFi je IP kamera v provedení stylových stolních hodin. Zařízení lze propojit s mobilním telefon a ovládat jej pomocí přehledné a jednoduché aplikace. Díky tomu je možné sledovat obraz z kamery kdykoliv a kdekoliv.

Více informací

Skladem

2 960 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací


CEL-TEC Cube One WiFi je wi-fi kamera v provedení stylových stolních hodin. Zařízení lze propojit s mobilním telefon a ovládat jej pomocí přehledné a jednoduché aplikace. Díky tomu je možné sledovat obraz z kamery kdykoliv a kdekoliv! Nechybí detekce pohybu, noční přísvit pomocí dvojice SUPER IR LED, upozornění na telefon, obousměrné audio a záznam na microSD kartu až 64GB.

Novinka 2017 - špičková IP Wi-Fi kamera po všech stránkách. 100% spolehlivost.





OSTRÝ OBRAZ

Čočka kamery je ukrytá pod předním krytem hodin a je zcela nenápadná. Kamera nahrává v plně dostatečném HD rozlišení (1280×720), které je možné přepnout také na nižší (640×480) pro úsporu místa na microSD kartě (podpora až 64GB) kam jsou záznamy ukládány. CUBE ONE WiFi je vybavena také funkcí detekce pohybu, která zajistí spuštění záznamu pouze při zaznamenání pohybu před čočkou kamery. Zařízení lze nastavit tak, aby vám zaslalo při zaznamenání pohybu upozornění na telefon nebo email!



 

 

NOČNÍ VIDĚNÍ AŽ 8 METRŮ

CUBE ONE WiFi disponuje dvojicí vysoce výkonných a zároveň lidskému oku zcela neviditelných IR LED pro noční přísvit až na 10m! Senzor navíc vyhodnocuje okolní světelné podmínky. Při špatném osvětlení automaticky zapne IR cut, čímž se přepne do černobílého zobrazení a noční snímky jsou tak krásně jasné a viditelné. Za dne naopak pořizuje barevné a ostré záběry.






ŠPIČKOVÝ MIKROFON - OBOUSMĚRNÉ AUDIO

CUBE ONE WiFi vyniká oproti jiným podobným zařízením především vysoce citlivým mikrofonem a kvalitním reproduktorem. Díky tomu lze zařízení bez problémů využít pro obousměrnou komunikaci nebo např. pouze pro odposlouchávání dění v monitorovaném prostoru až na 10m.





ONLINE OBRAZ KDYKOLIV A KDEKOLIV

Pomocí intuitivní a přehledné aplikace LIZVIE pro Android a iOS lze snadno a během jedné minuty propojit kameru CUBE ONE s mobilním telefonem. V aplikaci lze samozřejmě sledovat živý obraz z kamery včetně zvuku a tedy i komunikovat s druhou stranou. Kromě toho je možné měnit nastavení kamery jako je rozlišení, otočení obrazu, upozornění na email/telefon apod. Aplikace také umožňuje manuálně pořizovat fotografie, video záznamy, ukládat je do telefonu a procházet na microSD kartě.

       
 








AŽ 3.5H PROVOZU NA BATERII

Kamera CEL-TEC CUBE ONE WiFi může být nepřetržitě v provozu, pokud bude připojena na napájení 220V (kabel i adaptér je součást balení). Není-li možnost stálého napájení, lze využít nabíjecí li-ion článek typu 18650 (součást balení), který postačí až na 3.5 hodiny záznamu.





 


Obsah balení:
 Kamera CEL-TEC CUBE ONE WiFi
 USB kabel
 Adaptér 220 V
 Nabíjecí Li-ion článek typ 18650
 Uživatelský manuál v češtině

 

Technické parametry:
 Senzor: 1 Megapixel / 720P (HD), 1/4” CMOS
 Minimální osvětlení:
0.1 Lux
 Čočka:
f=2.5mm, F=2.0, Horizontalní úhel záběru: 90°, vertikální: 51°
 Noční režim:
automatický, IR cut, dosah až 10m
 Video komprese:
H.264 / MJPEG
 Video rozlišení:
1280x720, 640x352
 Smnímkovací frekvence:
30fps
 Audio vstup:
Vestavěný vysoce citlivý mikrofon
 Audio výstup:
Vestavěný reproduktor
 IP protokol:
ONVIF
 Podporované protokoly:
TCP/IP, HTTP, TCP, ICMP, UDP, ARP, IGMP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, NTP, UPNP, RTSP atd.
 WiFi standard:
WiFi802.11 b/g/n, 2.4 GHz ~ 2.4835 GHz
 Zabezpečení:
64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK, WPS
 Podporované mobilní systémy:
iOS a Andorid
 Certifikáty:
FCC, CE, RoHS
 Baterie:
Li-ion 2600 mA typ 18650, až 3.5 h záznamu
 Provozní a skladovací teplota:
-20°C - +60°C
 Provozní vlhkost:
20 - 80% RH
 Skladovací vlhkost:
20 - 95% RH
 Rozměry:
80 mm x 80 mm x 80 mm
 Hmotnost:
750g 

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

CEL-TEC iP kamera Cube One WiFi

CEL-TEC iP kamera Cube One WiFi

CEL-TEC Cube One WiFi je IP kamera v provedení stylových stolních hodin. Zařízení lze propojit s mobilním telefon a ovládat jej pomocí přehledné a jednoduché aplikace. Díky tomu je možné sledovat obraz z kamery kdykoliv a kdekoliv.